LOTI18…. Značka s individuálním přístupem

Zaměření: stavby kol s vysokou přidanou hodnotou v České republice.

Určení: pro vás, kteří máte individuální požadavky na své kolo a chcete se odlišit jak vzhledem, tak kvalitou.

Jste nároční? LOTI18 je tu pro vás.

Ale než to celé začalo, musíme o mnoho let nazpět.

V roce 2003 jsem v Opavě založil prodejnu a servis kol BikeOne. Vzhledem k mnohaleté závodní kariéře jsem k firmě založil i závodní tým. Obojí po celé roky úspěšně funguje. Po šestnácti letech podnikání v cyklo byznysu, po desítkách tisíc natrénovaných kilometrů a stovkách závodů jsem se rozhodl začít skládat opravdu kvalitní karbonová kola pod vlastní značkou.

Velmi kvalitní karbonové rámy dovezeme z Asie surové. Pak už celý proces probíhá v České republice. 

Vyberete si barevné provedení loga a finální povrchovou úpravu rámu. Grafik zpracuje váš požadavek a ten se předá do lakovny. Všechny rámy, v případě požadavku i vidlice, jsou nastříkány špičkovým, vysoce kvalitním lakem metodou airbrush. Poté kolo složíme přesně podle vašich požadavků.

Mnohaletá závodní praxe nám umožňuje poradit vám s dokonalým vyladěním kola a jednotlivých dílů. Abychom byli schopni zajistit i kvalitní servisní zázemí, spolupracujeme pouze se zavedenými dodavateli komponentů světových značek.

Naším hlavním benefitem je individuální přístup k vašim požadavkům, výjimečný design a nízká hmotnost všech stavěných kol.

V naší prodejně je samozřejmě k dispozici i flotila testovacích kol, proto si každý z vás může předem kolo vyzkoušet.

LOTI18 se těší na vaši návštěvu.